Spotkanie z lokalną historią – Zaduszki historyczne. Znane i nieznane groby na ryckich cmentarzach

Kiedy:
30 Listopad 2020@10:00
2020-11-30T10:00:00+01:00
2020-11-30T10:15:00+01:00
Gdzie:
Miejsko-Gminne Centrum Kultury, Ryki
wydarzenie online
Koszty:
Bez opłat
Spotkanie z lokalną historią - Zaduszki historyczne. Znane i nieznane groby na ryckich cmentarzach @ Miejsko-Gminne Centrum Kultury, Ryki

Zapraszamy do udziału w cyklu “Spotkania z lokalną historią”. Cykl organizowany jest w ramach projektu “Wolność jest w nas” realizowanego przez MGCK w ramach programu dotacyjnego Niepodległa.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w tym roku spotkania odbędą się online w postaci specjalnie przygotowanych dla Was prezentacji i filmów o naszej bliższej i dalszej historii.
Wzorem ubiegłego roku listopadowe spotkanie odbędzie się pod hasłem “Zaduszki Historyczne. Znane i nieznane groby na ryckich cmentarzach”. Wspólnie będziemy odkrywać i wspominać ważne postaci dla naszej miejscowości, które spoczywają na pobliskich nekropoliach.

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji wraz z komentarzem przygotowanej przez panią Hannę Witek – prezes Towarzystwa Przyjaciół Ryk. Prezentacja dostępna będzie od 30 listopada na stronie internetowej MGCK www.mgck.ryki.pl oraz na www.niepodlegla.ryki.pl.

Szczegóły wkrótce!