Shodan, Thvn i Weedcraft w Puławach

Kiedy:
23 październik 2021@19:00
2021-10-23T19:00:00+02:00
2021-10-23T19:15:00+02:00
Gdzie:
ul. Centralna 23D
Puławy
Koszty:
25 zł
Kontakt:
Klub The Local
Shodan, Thvn i Weedcraft w Puławach @ ul. Centralna 23D

Dwie wrocławskie ekipy, Shodan oraz Thvn, zapuszczają się w Polskę, by w trzech miastach zasiać nieco rozkładu i zniszczenia.

W puławskim klubie The Local zagrają:

  • Shodan (death metal, Wrocław)
    Deathmetalowe trio powstałe we Wrocławiu w 2013 roku. Charakterystyczny styl dla zespołu to unikalna hybryda death metalowej brutalności z melodyką zimnej fali. W 2015 zespół, pod okiem Arkadiusza “Malty” Malczewskiego, zarejestrował ślady na debiutancki album “Protocol of Dying”. 31 marca 2016 miała miejsce premiera debiutu za pośrednictwem kooperujących wytwórni Defense Records i Deformeathing Production. Album jak i liczne występy u boku m.in Sinister, Absu, Vader, Hate, Beheaded czy Rotting Christ i na festiwalach Into The Abyss, Metalmania, Summer Dying Loud, czy Gothoom fest, spotkały się z przychylnym przyjęciem ze strony portali muzycznych, zinów jak i fanów metalowej rzeźni. Obecnie zespół zajmuje się promocją następcy debiutu “Death, Rule Over Us”, na którym Shodan odważniej eksploruje zapoczątkowany na “Protocol of Dying” styl, pielęgnując swoje fascynację post punkiem.
  • Thvn (sludge/black/death metal, Wrocław)
    Twór zrodzony wprost z piwnic wrocławskich kamienic. Na światło dzienne wypełzł wraz z debiutanckim albumem “Pleśń” wydanym w lipcu zeszłego roku. Muzyka oczyszczającego rozkładu. P L E Ś Ń I P O M Ó R
  • Weedcraft (stoner, Puławy/Warszawa)
    Weedcraft to potężne, wolno sunące riffy i soczyste pociągnięcia rodem z lat 70., pustynne dźwięki i perkusyjny walec parowy. Bezkompromisowe, mięsiste masy. Tysiąc ton na godzinę.