Rozpoczęcie sezonu klubu KMP

Kiedy:
29 Maj 2021@17:30 – 20:30
2021-05-29T17:30:00+02:00
2021-05-29T20:30:00+02:00
Gdzie:
Małac Marynki w Puławach
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Klasyczne Moto Puławy
Rozpoczęcie sezonu klubu KMP @ Małac Marynki w Puławach

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników pojazdów zabytkowych na oficjalne rozpoczęcie sezonu klubu KMP.

Spotykamy się o godzinie 17:30 na parkingu przy Błoniach Puławskich, przy zbiegu ulic Kaniowczyków i Słowackiego.

O godzinie 17:45, razem jedziemy ulicami: Słowackiego, Lubelska, Centralna, Piłsudskiego, aleja Królewska, ulica Głęboka, Zielona i wjeżdżamy na teren dziedzińca Pałacu Marynki.

O godzinie 19:15, wyruszamy ponownie na wspólny przejazd przez miasto, tym razem ulicami: Zielona, Skowieszyńska, Sosnowa (gdzie zatrzymamy się na chwilę aby zebrać cały orszak), dalej ulicami Kopernika, Lubelska, Centralna, Skłodowskiej, Wróblewskiego, Partyzantów, Centralna, Piłsudskiego, Zielona i kończymy ponownie na Dziedzińcu Pałacu Marynki.

Po powrocie na miejsce, od godziny 19:30 do 20:00, będzie czas, aby każdy mógł sobie podjechać samemu pod główne wejście do Pałacu i zrobić klimatyczne zdjęcie swojego auta.

O godzinie 20:30, zamykamy bramy dziedzińca.

W godzinach wieczornych przewidzieliśmy wspólne ognisko. O szczegółach poinformujemy podczas spotkania.
Ponieważ spotkanie odbędzie się w historycznym miejscu jakim jest Pałac Marynki, bardzo prosimy o zachowanie porządku podczas spotkania. Nigdy nie było z tym problemów, jednak uczulamy aby podchodzić do tego miejsca z należytym szacunkiem i pozostawić je po sobie w nienaruszonym stanie. Niestety jest to czas ciągle trwającej pandemii, dlatego jeśli do tego czasu nie zostaną zniesione obostrzenia dotyczące organizowania spotkań w czasie pandemii, prosimy o zachowanie należytych środków ostrożności, a w tym i noszenia maseczek. Osoby które będą chciały nas odwiedzić, autami nie klasycznymi, niestety ale nie będzie możliwości wjazdu za bramę dziedzińca, natomiast dla osób chcących nas odwiedzić pieszo, jesteśmy otwarci.
Osoby które nie będą chciały wziąć udziału w przejeździe przed spotkaniem, zapraszamy bezpośrednio na Dziedziniec Pałacu, bramy wjazdowe będą otwarte dla uczestników od godziny 17:45.

Zapraszamy!