Hunt Run Kozienice – Bieg z Przeszkodami | Aloha Dziku!

Kiedy:
18 wrzesień 2021@07:00 – 19 wrzesień 2021@18:00
2021-09-18T07:00:00+02:00
2021-09-19T18:00:00+02:00
Gdzie:
Kozienickie Centrum Sportu i Rekreacji
Koszty:
59zł - 219zł
Hunt Run Kozienice - Bieg z Przeszkodami | Aloha Dziku! @ Kozienickie Centrum Sportu i Rekreacji

Aloha Dziku! Legenda festiwali biegowo muzycznych wraca w 2021! W tym roku we wrześniu podbijamy Kozienice 18 – 19 września (woj mazowieckie).

Dołącz do wydarzenia jeśli chcesz z nami wrócić do normalności! Zaproś swoich znajomych – idziemy jak Dziki po szyszkach w maliny!

Festiwal Hunt Run Kozienice to:

Biegi przeszkodowe na dystansach:
🏃‍ Hardy Dzik – 10km,
🏃‍ Dobry Dzik – 6km,
🏃‍ Family Dzik – 4km
🏃‍ Dziczek – 1km

Jak się uda to Disco pod gołym niebem i nie tylko!
Pole namiotowe: piękny Ośrodek KCSiR w Kozienicach

W weekend 18 – 19 września 2021, odbędzie się drugi HUNT RUN Festiwal na terenie Kozienickiego Centrum Sportu i Rekreacji w Kozieniach.

Skupimy w tym roku w Kozienicach 2000 żądnych przygód Dzikich Biegaczy biorących udział w biegach głównych i towarzyszących.

Wśród uczestników zobaczymy min.:
– Dzikich Uczestników i Festiwalowiczów
– Mega zakręcone ekipy gotowe do udziału w Imprezach Nocnych
– Piękne Panie, których zawsze przyciągamy całą masę
– Weekendowych Zajawkowiczów
– Całe rodziny, które startują coraz liczniej
– Największych Harpaganów z całej Polski i Fanów Dzikiej Zabawy.

To jedna z niewielu okazji żeby w jednym miejscu i jednym czasie zebrać tak zacne grono gości, którzy swoją pasją, swoim zaangażowaniem i chęcią życia napędzą się do wspólnej zabawy.

Dlaczego warto żebyś skorzystał i był z nami? Odpowiedź jest bardzo prosta: Przez jedno miejsce przewinie się masa osób z mega zajawką, gotowych zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, nocnymi imprezami oraz atrakcjami, które dostarcza HUNT RUN.

Jesteśmy pewni, że wniesiemy świeży powiew energii do Waszego życia. Jeśli chcesz dobrze i aktywnie spędzić przedłużony weekend, jeśli chcesz zacząć wakacje w mega gazie i jeśli chcesz żeby impreza i bieg Cie poniosły to zapraszamy Cię na HUNT RUN.

Pamiętaj! To co robimy jest inne i wyjątkowe. Dlaczego warto żebyś skorzystał?
Warto zarezerwować swoje miejsce już teraz, gdyż to kolejność zgłoszeń decyduje o dostępności miejsc w poszczególnych falach i całym wydarzeniu które jest limitowane z wiadomych względów.

Serdecznie Cię zapraszamy, gdyż tylko prawdziwe przeżycia powodują, że nasze życie nabiera dużo większego tempa i niezapomnianych emocji. Przede wszystkim wspomnienia i nowe znajomości to jedne z lepszych rzeczy, które przywieziecie z HUNT RUN

Pozdrawiamy
Aloha Dziku Team
Zapraszamy po więcej na: www.Huntrun.PL