Dajmy Nince życie! – Kameralny koncert charytatywny

Kiedy:
7 Marzec 2021@17:00
2021-03-07T17:00:00+01:00
2021-03-07T17:15:00+01:00
Gdzie:
Kościół Miłosierdzia Bożego, Sala Teatralna
ul. Kowalskiego 1
Puławy
Koszty:
30zł
Kontakt:

W niedzielę 7 marca w Puławach odbędzie się kameralny koncert charytatywny połączony z aukcją na rzecz 21 miesięcznej Ninki Słupskiej. Magazyn “Imperium Kobiet” oraz serwis deblinnews.pl objęli patronat medialny nad wydarzeniem.

Dziewczynka cierpi na SMA – rdzeniowy zanik mięśni i potrzebuje NATYCHMIASTOWEJ pomocy! Jej życie może uratować tylko terapia genowa. Niestety nierefundowana i kolosalnie droga. Dodatkowo Ninka może ją przyjąć tylko do 13,5 kilograma! Po przekroczeniu tej wagi będzie za późno… Ścigamy się z czasem, by zdążyć z ratunkiem. Wszystko na temat Ninki Słupskiej znajdziecie Państwo pod tym linkiem:

https://www.siepomaga.pl/nina

Gwiazdami wieczoru będzie znakomity i niepowtarzalny duet: JOLANTA SIP oraz PIOTR SELIM z LUBELSKIEJ FEDERACJI BARDÓW.

Uczestnicy mogą spodziewać się miłosnego repertuaru, bo przecież poniedziałek 8 marca to Dzień Kobiet. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00 w Sali Teatralnej Kościoła Miłosierdzia Bożego przy ulicy Kowalskiego 1 w Puławach.

Aby wziąć udział w koncercie należy kupić bilet-cegiełkę wpłacając 30 zł na poniższe konto:

https://www.siepomaga.pl/koncertpulawy

Przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres e-mail: mmizera.media@gmail.com gwarantuje znalezienie się na liście gości.

Ilość uczestników mocno ograniczona. Wydarzenie odbędzie się przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

JOLANTA SIP urodzona w Lublinie – polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku: socjologia. Od początku związana z Lubelską Federacją Bardów. Równolegle z występami w Federacji prowadzi artystyczną działalność solową. Jolanta Sip to zwyciężczyni kilkunastu prestiżowych konkursów i festiwali. Oprócz utworów autorskich artystka wykonuje również piosenki m.in.: Leonarda Cohena, Jacquesa Brela, Włodzimierza Wysockiego, Jana Kondraka, Hanny Lewandowskiej, Piotra Selima.

PIOTR SELIM to pianista, kompozytor, wokalista, aranżer, doktor. Laureat kilkunastu prestiżowych festiwali. Od roku 1997 związany z lubelskim środowiskiem artystycznym i zespołem Lubelska Federacja Bardów, z którym nagrał 10 płyt. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale Wykonawstwa Instrumentalnego i Wokalno-Aktorskiego w Katedrze Fortepianu. Piotr Selim jest jednym z wokalistów zaproszonych przez laureata Grammy 2014 Włodka Pawlika do przygotowanego przez Teatr Stary w Lublinie koncertu-spektaklu “Wieczorem”, w którym zaśpiewał utwór “Elegia uśpienia”. Współpracuje z Orkiestrą Kameralną oraz Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej im. H. Wieniawskiego. Współtworzy kwintet specjalizujący się w wykonywaniu muzyki Astora Piazzolli. Z tym zespołem nagrał płytę z utworami kompozytora.

Cały dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na pomoc Nince Słupskiej. Organizatorem koncertu jest dziennikarz Marcin Mizera.

Tekst: Marcin Mizera