Warning: Creating default object from empty value in /home/pasikur/ftp/wp/wp-content/plugins/final-tiles-grid-gallery-lite/lib/db-class.php on line 154
Kino Puławy “NoveKino Sybilla” – Dęblin News – Dębliński Portal Informacyjny

Kino Puławy “NoveKino Sybilla”

Puławy ul. Partyzantów 6
tel: 81 886 33 88
mail: sybilla@maxfilm.com.pl
www: www.sybilla.novekino.pl

GWIEZDNE WOJNY: SKYWALKER. ODRODZENIE


premiera: 16 grudnia 2019 (świat), 19 grudnia 2019 (PL)
czas: 155 min
wiek: 12+
gatunek: akcja, przygodowy, science-fiction
produkcja: USA
reżyseria: J.J. Abrams
Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams raz jeszcze łączą siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki w filmie Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Saga rodziny Skywalkerów dobiega końca. Tego po prostu nie można przegapić! Czym zaskoczą w finale twórcy jednej z najbardziej kultowych serii w historii kina? Jaki będzie finał odwiecznej batalii pomiędzy jasną i ciemną stroną mocy?
[opis dystrybutora kino]
27-30 grudnia
11:00 DUB
14:00 DUB
17:00 NAP
20:00 DUB

31 grudnia
11:30 DUB
14:30 DUB
17:30 NAP

2-8 stycznia
11:00 DUB
14:00 DUB
17:00 NAP

9 stycznia
12:45 DUB
15:15 NAP

Sylwester 2019: Mayday, Sokół z masłem orzechowym

MAYDAY
Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!
[opis dystrybutora kino]

SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM
Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.
31 grudnia
21:45

Wieczór Kinomaniaka:
NA NOŻE


premiera: 29 listopada 2019 (PL) 7 września 2019 (świat)
czas: 130 min
wiek: 15+
gatunek: kryminał, dramat, komedia
produkcja: USA
reżyseria: Rian Johnson
Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, „bliscy” Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.
[opis dystrybutora kino]
2 stycznia
20:15 NAP

FUTRO Z MISIA


premiera: 25 grudnia 2019 (PL) 17 grudnia 2019 (świat)
czas: 110 min
wiek: 10+
gatunek: komedia
produkcja: Polska
reżyseria: Michał Milowicz, Kacper Anuszewski
Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (Olaf Lubaszenko), jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman) z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…
[opis dystrybutora kino]
3-8 stycznia
20:00

9 stycznia
18:15

Wieczór Kinomaniaka:
NADZWYCZAJNI HORS NORMES


premiera: 6 grudnia 2019 (Polska) 25 maja 2019 (świat)
czas: 114 min
wiek: b.d.
gatunek: komedia
produkcja: Francja
reżyseria: Olivier Nakache, Éric Toledano
Bruno (Vincent Cassel) i Malik (Reda Kateb) są najlepszymi kumplami. Na pierwszy rzut oka wszystko ich dzieli – temperament, zainteresowania, a nawet religia. Łączy natomiast gorąca przyjaźń oraz fakt, że od dwudziestu lat czynnie działają na rzecz autystycznych dzieci i młodzieży. W prowadzonych przez siebie ośrodkach szkolą młodych ludzi z trudnych dzielnic, aby ci fachowo zajmowali się przypadkami zakwalifikowanymi przez medycynę jako trudne i złożone. Nie wszystkim jednak metody Bruno i Malika są w smak. Kiedy Inspektorat Opieki Społecznej bierze pod lupę ich działalności i grozi zamknięciem ośrodków, przyjaciele rozpoczynają nierówną walkę z systemem. Wszystko dla dobra i zdrowia swoich niezwykłych podopiecznych.
[opis dystrybutora kino]
9 stycznia
20:15