Kino Puławy “NoveKino Sybilla”

ul. Partyzantów 6
24-100 Puławy
tel: 81 886 33 88
mail: sybilla@maxfilm.com.pl

www.sybilla.novekino.pl

 

 

 

 

 

 
TOY STORY 4


premiera: 9 sierpnia 2019 (PL)
czas: 100min
wiek: 3+
gatunek: animowany, fantasy, familijny, komedia
produkcja: USA
reżyseria: : Josh Cooley
Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…
[opis dystrybutora kino]
17-21 sierpnia
12:00 DUB
14:00 DUB
16:00 DUB
18:00 DUB

22 sierpnia
12:00 DUB
14:00 DUB
16:00 DUB

23-28 sierpnia
13:00 DUB
15:00 DUB
17:00 DUB

29 sierpnia
12:00 DUB
14:00 DUB
16:00 DUB


NA BANK SIĘ UDA


premiera: 15 sierpnia 2019 (PL)
czas: 100 min
wiek: 13+
gatunek: komedia kryminalna
produkcja: Polska
reżyseria: Szymon Jakubowski
Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?
[opis dystrybutora kino]
17-21 sierpnia
20:00

22 sierpnia
18:00

23-28 sierpnia
19:00

29 sierpnia
18:00


WIECZÓR KINOMANIAKA
PAVAROTTI


premiera: 15 sierpnia 2019 (PL)
czas: 114 min
wiek: --
gatunek: biograficzny/dokument
produkcja: USA, Wielka Brytania
reżyseria: Ron Howard
Niezwykle poruszająca historia ukochanego śpiewaka operowego wszech czasów.

Pavarotti: prawdziwa gwiazda rocka w operowych wydaniu, nieziemski głos, wspaniały człowiek, legenda. Tylko on mógł nakłonić lady Dianę do tego, by słuchała go moknąc w deszczu, tylko on jeździł po świecie z własnym jedzeniem, wiadomo - Włoch!

Film zawiera nagrania niezapomnianych występów, w tym fragmenty z koncertu Trzech Tenorów oraz nigdy wcześniej niepublikowane materiały archiwalne i wypowiedzi najbliższych, w tym drugiej żony Pavarottiego - Nicoletty, a także Jose Carrerasa, Placido Domingo i frontmana U2 Bono.
[opis dystrybutora kino]
22 sierpnia
20:15


SŁUGI WOJNY


premiera: 15 sierpnia 2019 (PL)
czas: 110 min
wiek: --
gatunek: sensacyjny/thriller
produkcja: Polska
reżyseria: Mariusz Gawryś
Pilnie strzeżona tajemnica polskiej armii, niewyjaśnione morderstwo i policyjny duet, który nie cofnie się przed niczym, by zapobiec katastrofie. Wszystko to w najnowszym filmie sensacyjnym twórców hitu „Sługi boże” w reżyserii Mariusza Gawrysia. W rolach głównych: gwiazda filmów Patryka Vegi – Piotr Stramowski („Kobiety mafii”, „Botoks”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”), Maria Kania („Atak paniki”) i Paweł Królikowski („Pitbull. Nowe porządki”, „Belfer”). Film został wyprodukowany przez Wytwórnię Filmów Fabularnych i Dokumentalnych – producenta hitów: „7 uczuć”, „Karbala” i „Róża”. Wyścig z czasem, od którego zależą losy Polski – właśnie się zaczął!

Znalezione zostaje ciało profesora Jerzego Abramskiego – specjalisty od przeszczepu szpiku i szefa firmy działającej na polu transplantologii. Jest jasne, że mężczyzna został zamordowany. Do sprawy zostaje przydzielony komisarz Samborski, ksywa „Sambor” (Piotr Stramowski). Na miejscu policjant dowiaduje się, że będzie zmuszony poprowadzić śledztwo wspólnie z młodszą aspirant Martą Zadarą (Maria Kania). Mimo początkowych uprzedzeń, para policjantów tworzy niezawodny duet. Wkrótce ginie kolejna osoba z bliskiego otoczenia profesora. Zaczyna się wyścig z czasem. Śledczy wpadają na trop fundacji „Pomocna dłoń” należącej do nieżyjącego naukowca, a sprawą zaczyna interesować się wywiad wojskowy. Niebezpieczna gra nabiera tempa.
[opis dystrybutora kino]
23-28 sierpnia
21:15


YESTERDAY


premiera: 15 sierpnia 2019 (PL)
czas: 112 min
wiek: --
gatunek: komedia/muzyczny
produkcja: Wielka Brytania
reżyseria: Danny Boyle
Laureat Oscara® Danny Boyle łączy siły z uwielbianym na całym świecie scenarzystą Richardem Curtisem w nowej komedii wytwórni Working. W rolach głównych: Lily James , Himesha Patela oraz Kate McKinnon.
[opis dystrybutora kino]
29 sierpnia
20:15