Stanisław Górka odwiedził Dęblin

W środę Stanisław Górka odwiedził Urząd Miasta w Dęblinie. Znany aktor w przyszłym roku będzie obchodził 30-lecie Towarzystwa Teatralnego Pod Górkę oraz 45-lecie pracy zawodowej. W związku z tym chciałby podzielić się z mieszkańcami Dęblina swoim doświadczeniem. Planuje kilka wizyt w Dęblinie.

Stanisław Górka – aktor, nauczyciel emisji głosu, producent , znany z seriali: Plebania, Barwy Szczęścia, Miodowe Lata czy produkcji filmów fabularnych takich jak: Panny i Wdowy, Słodkiego Miłego Życia czy Pułkownik Kwiatkowski. To tylko kawałek twórczości Pana Stanisława, który aktualnie jest profesorem sztuk teatralnych – tytuł ten nadał mu sam Prezydent RP Bronisław Komorowski w 2015 roku.

Aktor w przyszłym roku będzie obchodził 30-lecie Towarzystwa Teatralnego Pod Górkę oraz 45-lecie pracy zawodowej.

“W związku z tym chciałby podzielić się z mieszkańcami Dęblina swoim doświadczeniem i planuje kilka wizyt w naszym mieście. W najbliższym roku zapewne pojawi się na kilku wydarzeniach kulturalnych, na co z niecierpliwością czekamy” – czytamy w komunikacie UM.

W spotkaniu w Urzędzie Miasta udział wzięli: Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka, Manager Anna Jędrzejczyk, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Monika Żmuda, Podinspektor ds. promocji Kamil Krypski.

inf.,fot. UM