Żelechów: policja poszukuje gwałciciela

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, na podstawie listu gończego, poszukują 47-letniego Janusza Ciechowicza, skazanego za gwałt. Mężczyzna ostatnio zamieszkiwał w Żelechowie. Wszystkie osoby, które posiadają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie poszukają 47-letniego Janusza Ciechowicza. List gończy za mężczyzną wydał Sąd Okręgowy w Siedlcach. Janusz Ciechowicz poszukiwany jest w celu doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego lub zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo. Z posiadanych informacji wynika, że może przebywać na terenie Wielkiej Brytanii.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Garwolinie osobiście, telefonicznie pod numerami 47 70 75 200, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej prasowy.kppgarwolin@ra.policja.gov.pl.

 

 

inf.,fot.KPP Garwolin