Warszawa: w poniedziałek rusza II etap konkursu ZTM

W poniedziałek rusza drugi etap konkursu “Jesienne biletobranie” organizowanego przez Zarząd Transportu Miejskiego. Do wygrania jest co najmniej 315 biletów 30-dniowych.

“Już w poniedziałek 18 października rusza II etap konkursu +Jesienne biletobranie+, w którym do zgarnięcia jest co najmniej 315 biletów 30-dniowych” – poinformował ZTM.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba na swojej karcie miejskiej lub innym nośniku mieć zakodowany i aktywowany bilet. Uwaga, bilet musi być kupiony nie wcześniej niż 1 października 2021 roku.

Do Konkursu można się zgłosić wypełniając formularz zgłoszeniowy na dedykowanej do tego stronie https://jesiennebiletobranie.wtp.waw.pl i podając 11-cyfrowy numer swojej Karty. Należy pamiętać, że każdy Uczestnik może dokonać jednego zgłoszenia w czasie trwania całego Konkursu (dwóch etapów) tj. od 16 września do 31 października 2021 r.

Codziennie o godzinie 9 na dedykowanej stronie pojawia się informacja o godzinie rozpoczęcia rejestracji kart w danym dniu. Trzeba wykazać się czujnością, gdyż rejestracja startuje o różnych porach dnia. Jednak zawsze kończy się minutę przed północą. “Decyduje znana wszystkim zasada +Kto pierwszy, ten lepszy+ – zwycięzcy są wyłaniani według kolejności prawidłowych zgłoszeń” – informuje ZTM.

Nagrodami w Konkursie są bilety 30-dniowe normalne lub ulgowe. Każdy Zwycięzca dostanie bilet ważny w strefie pierwszej, drugiej lub pierwszej i drugiej w zależności od typu biletu, jaki jest obecnie zakodowany na Karcie. Po odbiór nagrody należy zgłosić się osobiście do jednego z Punktów Obsługi Pasażerów wraz z Kartą wskazaną podczas rejestracji.

Konkurs potrwa do 31 października 2021 roku.

 

 

 

źródło: pap