Pilne! Wypadek z udziałem motocyklisty. Droga zablokowana / AKTUALIZACJA

Do zderzenia auta osobowego z motocyklem doszło przed godziną 14:00 w miejscowości Kowala (dw 748) w gminie Puławy. Droga jest nieprzejezdna. 

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Do wypadku zadysponowano: dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Puław, OSP Góra Puławska i OSP Opatkowice, policję i zespół ratownictwa medycznego.

Rannego motocyklistę karetką pogotowia przetransportowano do szpitala.

Policja kieruje kierowców na objazdy polnymi drogami.Utrudnienia mogą potrwać około godzinę.

Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.


AKTUALIZACJA 16:30

Jak ustaliła policja, od strony Kozienic, w kierunku Góry Puławskiej w kolumnie jechało trzech motocyklistów. Od strony Góry Puławskiej jechał samochód osobowy marki Skoda.

– W pewnym momencie, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, kierujący skodą zjechał na przeciwległy pas ruchu. Kierujący motocyklem honda (pierwszy z kolumny) próbował uniknąć uderzenia, zjeżdżając na pobocze, ale mimo tego doszło do zderzenia lewymi stronami pojazdów, na skutek czego motocyklista wypadł z drogi do rowu – informuje podkom. Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowy KPP Puławy.

Z obrażeniami ciała do szpitala w Puławach trafił 53-latek z Warszawy. Kierującemu skodą, 50-letniemu mężczyźnie z powiatu kozienickiego, nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi.