Pol’and’Rock Festival: ostatnie wejściówki w sprzedaży!

Na stronie eBilet trwa sprzedaż ostatnich wejściówek na rozpoczynający się w czwartek Pol’and’Rock Festival. Dostępne miejsca to efekt zwrotów i deklaracji fanów festiwalu, którym na wydarzenie – mimo wcześniejszego nabycia wejściówek – dojechać się nie uda. To ostatnia szansa, by pojawić się na festiwalu – sprzedaż wejściówek nie będzie się odbywała na terenie wydarzenia. 

Tegoroczny, 27. Pol’and’Rock Festival ma formę hybrydową – jest dostępny dla publiczności obecnej na miejscu na lotnisku Makowice-Płoty oraz online na wielu kanałach Fundacji WOŚP i jej partnerów. W wydarzeniu w formie stacjonarnej, na zamkniętym terenie, uczestniczyć będzie mogło 20 tys. osób – posiadaczy specjalnych wejściówek, dystrybuowanych przy współpracy z serwisem eBilet. Dziś do sprzedaży trafiły ostatnie wejściówki, będące efektem zwrotów i deklaracji fanów festiwalu, którym na wydarzenie dojechać się nie uda.

Sprzedaż wejściówek na Pol’and’Rock Festival rozpoczęła się z końcem maja i odbywała się w trzech turach do końca czerwca w serwisie eBilet, stanowiącym jedyne miejsce ich dystrybucji. Wejściówki były również dostępne w konkursach partnerów wydarzenia.

Osoby, które zakupią dziś wejściówki – z uwagi na czas procesowania płatności – wstęp zagwarantowany będą miały od środy. Nie będzie możliwości zakupu wjazdówki na samochód, ponieważ parking jest już pełny, ale do Płot będzie można dojechać z całej Polski z przesiadką w Szczecinie lub Kołobrzegu skąd będzie jechać dodatkowych kilkadziesiąt pociągów. Kupujący – zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów i wykorzystaniem limitu osób niezaszczepionych w pierwszej turze sprzedaży – muszą być osobami w pełni zaszczepionymi na nie później niż 2 tygodnie przed festiwalem i posiadać certyfikat to poświadczający.

Serwis eBilet jest jedynym miejscem dystrybucji wejściówek, sprzedaż nie będzie prowadzona na terenie wydarzenia, nie będzie również możliwości wstępu bez wejściówki. Także w okolicy festiwalu nie będzie infrastruktury umożliwiającej biwakowanie czy śledzenia z odległości przebiegu wydarzenia.

Posiadacze wejściówek mają zagwarantowane bezpłatne miejsce na polu namiotowym stanowiącym element festiwalowego terenu, rozmaitych stref i atrakcji przygotowanych przez partnerów, sklepu Lidl i pasażu handlowego. Na Dużej Scenie festiwalu odbędą się koncerty kilkudziesięciu artystów z Polski i ze świata, a na Akademii Sztuk Przepięknych spotkania z wyjątkowymi gośćmi oraz koncerty nocne.

Środki z wejściówek przeznaczone zostaną na zabezpieczenie uczestników w związku z pandemią koronawirusa (maseczki, płyny do dezynfekcji, testy w kierunku COVID-19 przeprowadzane przy wejściu na teren festiwalu.

27. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 29-31 lipca na dawnym lotnisku Makowice – Płoty w województwie zachodniopomorskim. Na terenie o powierzchni 78 hektarów znajdą się pola namiotowe, scena, na której wystąpi blisko 30 wykonawców, strefa ASP ze spotkaniami z wybitnymi gośćmi oraz koncertami wieczornymi, a także przestrzenie partnerów.Na Festiwalu wystąpią m.in. Dżem, Dubioza Kolektiv, Hańba!, Black River, Tides from Nebula, Renata Przemyk, Morgane Ji i Kasia Kowalska. Na Akademii Sztuk Przepięknych spotkać będzie się można z Arkadiuszem Jakubikiem, Andrzejem Chyrą, Martą Lempart, Elżbietą Dzikowską, Jakobe Mansztajnem (Make Life Harder), Przemkiem Kossakowskim i ekipą Down the Road, Łukaszem Czepielą, Radkiem Kotarskim oraz adwokatami Sylwią Gregorczyk-Abram i Michałem Wawrykiewiczem (spotkanie o polexicie).Festiwal przybierze formę hybrydową – dostępny będzie zarówno dla uczestników obecnych na miejscu, ale także dla osób śledzących jego przebieg w internecie. W formie stacjonarnej w wydarzeniu uczestniczyć będzie mogło 20 tysięcy uczestników, w tym osoby zaszczepione i niezaszczepione (zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów) – posiadacze specjalnych wejściówek. Transmisja z wydarzenia dostępna będzie w serwisie YouTube, na Facebooku i Twitchu, a także w Onecie i na antenie Antyradia.

 

 

inf.WOŚP: Aleksandra Rutkowska; fot.Damian Mękal