Policjanci z Ryk i Dęblina odebrali nominacje na wyższe stopnie

Z okazji przypadającego na 24 lipca Święta Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Rykach odbyło się uroczyste spotkanie z udziałem funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, podczas którego wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Podczas uroczystości, inspektor Kazimierz Kula – Komendant ryckiej jednostki odczytał list Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie inspektora Artura Bieleckiego skierowany do wszystkich policjantów i pracowników cywilnych, dziękując za zaangażowanie  w codzienną pracę oraz za bardzo dobre wyniki osiągane przez jednostkę.

Komendant Powiatowy Policji w Rykach podziękował wszystkim policjantom i pracownikom z Ryk i Dęblina za codzienny trud służby, za wzorowe wykonywanie zadań służbowych, profesjonalizm i zaangażowanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu ryckiego.

 

Podczas uroczystości szef ryckich funkcjonariuszy wręczył 21 aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne. Spośród wyróżnionych znaleźli się policjanci z komendy oraz podległego komisariatu w Dęblinie.

 

inf.st. asp. Radosław Żmuda/fot.KPP Ryki