Krasnystaw: zderzenie zakończone dachowaniem

Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że 18-latka kierująca audi podczas włączania się do ruchu z posesji nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla kierującego Jaguarem. W wyniku zderzenia pojazdów doszło do dachowania jaguara. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Fajsławice przed godziną 17.00. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu “18-letnia mieszkanka gminy Izbica, która kierowała samochodem osobowym marki Audi podczas wyjeżdżania z posesji i włączania się do ruchu prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla kierującego samochodem marki Jaguar. W wyniku zderzenia pojazdów wymienione auto dachowało”.

Do szpitala trafił 35-letni kierowca Jaguara, mieszkaniec gminy Fajsławice oraz 47-letnia pasażerka, mieszkanka Świdnika.

Jak dalej informuje policja, badanie alkomatem wykazało, że kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśnią teraz mundurowi, którzy apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

 

 

 

inf.mł. asp. Jolanta Babicz/fot.KPP Krasnystaw