Chcesz zwiedzić rycką Komendę Policji? Weź udział w licytacji dla Michalinki

Policjanci z Ryk zapraszają do licytacji vouchera, dzięki któremu będzie można spędzić ,,Dzień w Komendzie Powiatowej Policji w Rykach”. Licytacja prowadzona jest na stronie fb “Licytacje dla Michasi! Walczymy o sprawność Misi!”.

Voucher “Dzień w Komendzie Powiatowej Policji w Rykach” obejmuje: spotkanie z kierownictwem Komendy oraz zwiedzanie Stanowiska Kierowania, gdzie dyżurny opowie o swojej pracy. Przewodniki psa służbowego zapozna ze swoim podopiecznym, Technik Kryminalistyki opowie o swoich zadaniach oraz zaprezentuje sprzęt. Pokaz sprzętu oraz wyposażenia. Wizytę w ,,Niebieskim Pokoju,, oraz pokoju przesłuchań. Zwycięzca licytacji będzie mógł obejrzeć także strzelnicę i siłownię.

Licytacja trwa do 21.05 do godziny 20.00. Termin i zasady spotkania w Komendzie po wcześniejszym uzgodnieniu pod nr tel.606653498.

Link do licytacji: https://www.facebook.com/groups/1381236435342564 

Kwota uzyskana na licytacji zasili konto Michalinki. Dziewczynka urodziła się z przepukliną oponowo – rdzeniową w odcinku lędźwiowo – krzyżowym i wodogłowiem.

Następstwem tej złożonej wady są m.in: niedowład kończyn dolnych wraz z ich deformacją, uszkodzenie funkcji układu moczowego, zespół Arnolda Chiarego, wodogłowie, zaburzenia rozwoju motorycznego spowodowane zniesieniem lub osłabieniem przewodzenia bodźców nerwowych od struktur centralnych na obwód ciała do mięśni, skóry i narządów wewnętrznych.

Michasia jest cewnikowana co 3 godziny oraz rehabilitowana 4 razy dziennie w domu oraz 4-5 razy w tygodniu wyjazdowo.

Pomimo swojego krótkiego życia przeszła 3 operacje, a teraz czeka ją kolejna. Jak piszą rodzice dziecka, Misia musi być pod stałą opieką wielu specjalistów, ale przede wszystkim musi być ciągle rehabilitowana bez tego wszystkie efekty pracy pójdą na marne.

Dziewczynka ma możliwość samodzielnego chodzenia, jednakże operacja, która spełni jej marzenie jest kosztowna.

Na stronie: https://www.facebook.com/groups/1381236435342564 znajduje się wiele innych licytacji, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie Michaliny.