Do muzeum, do teatru, na wystawę – z biletem KM

W kolejnych dniach maja stopniowo otwierają się na nowo kolejne instytucje kultury. Najpierw te prowadzące wydarzenia w plenerze, potem dołączą także wydarzenia wewnątrz, jednak przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych.

Wraz z odmrożeniem działalności placówek kulturalnych wznawiamy zawieszoną z uwagi na pandemię akcję Koleją do Kultury.

– Przez kilka ostatnich miesięcy wiele placówek kultury było zmuszonych działać wyłącznie online. Co prawda nie brakowało interesujących wydarzeń, a jednak nic nie zastąpi wizyty w teatrze, w kinie czy na wystawie. Jestem przekonany, że po tym kulturalnym poście muzea, teatry, kina oraz wszystkie inne placówki kultury na nowo zapełnią się widzami. Ja zachęcam do tego, by w ramach wznowionej akcji Koleją do Kultury skorzystać ze zniżek u naszych partnerów oferowanych posiadaczom biletów Kolei Mazowieckich – powiedział Robert Stępień, prezes zarządu KM.

Zasada skorzystania ze zniżki jest prosta – wystarczy mieć bilet na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich i okazać go podczas wizyty w placówce kultury. Lista placówek kulturalnych, które przyłączyły się do akcji Koleją do Kultury oraz szczegółowe zasady akcji dostępne są na www.dokultury.mazowieckie.com.pl.

Jednym z partnerów akcji jest Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

 

 

źródło:KM