Spływy kajakowe po Wieprzu dla singli i osób bez grupy? Czemu nie!

Planujesz spływ kajakowy? A może po prostu poszukujesz kompana do kajaka, wiedzy odnośnie pola biwakowego czy też opinii dotyczącej trasy, która Cię interesuje? Jeśli tak, to świetnie – rodzinna wypożyczalnia kajaków “Kajakami po Wieprzu” z Dęblina utworzyła grupę na Facebooku specjalnie dla miłośników tej formy turystyki.

Wypożyczalnia “Kajakami po Wieprzu” powstała w 2017 roku w Dęblinie. Od tego czasu firma, z Teresą Szpyt na czele, nieustannie promuje spływy kajakowe rzeką Wieprz, jako formę aktywnego spędzania czasu wolnego. W swojej ofercie mają kilka zróżnicowanych szlaków kajakowych ukazujących niepowtarzalny urok Pradoliny Wieprza. Od dziś na serwisie społecznościowym Fecebook działa założona przez “Kajakami po Wieprzu” grupa “Spływy kajakowe rzeką Wieprz – porady, opinie, wspólne kajakowanie”.

– Stworzyliśmy ją właśnie w celu umożliwienia miłośnikom turystyki kajakowej autonomicznej organizacji wspólnych spływów kajakowych jak również podzielenia się relacją z tych już przebytych – mile widziane zdjęcia i filmy – wyjaśnia Teresa Szpyt, z firmy “Kajakami po Wieprzu”. – Mamy nadzieję, że grupa stanie się platformą umożliwiającą nawiązywanie kontaktów przez osoby podzielające tę samą pasję, jak również miejscem inspiracji do poszukiwania nowych szlaków na rzece Wieprz – mówi.

Myślisz o spływie?
Doskonale. Podaj termin, planowaną trasę i zaproś innych do uczestnictwa w projektowanej przez Ciebie przygodzie. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami. Posiadamy sprzęt i doświadczenie, którym z chęcią się podzielimy.
Powodzenia i do zobaczenia na wspólnym spływaniu Kajakami po Wieprzu.

Wypożyczalnia kajaków w Dęblinie “Kajakami po Wieprzu”
Dęblin (osiedle Masów) Ul. Wiejska 30
www.kajakamipowieprzu.pl
Tel. 781948622
Tel. 536236555