Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyje dwóch mężczyzn

Kierujący volkswagenem passatem jadąc ulicą Glinianą nagle zjechał z drogi uderzając w znak drogowy, a potem w drzewo. W wypadku śmierć na miejscu poniósł 24-latek kierujący pojazdem oraz jego 22-letni pasażer – informuje lubelska policja.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed północą, 27 lutego w Lublinie. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem passatem jadąc od strony ul. Filaretów w kierunku ulicy Nadbystrzyckiej po wyjechaniu z łuku, nagle stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawą stronę jezdni. Pojazd z impetem wjechał w znak drogowy, a potem bokiem uderzył w drzewo – informuje podkomisarz Anna Kamola z KWP Lublin.

Pojazdem podróżowali dwaj obywatele Ukrainy w wieku 22 i 24 lat. Pomimo przeprowadzonych przez służby czynności ratowniczych, życia mężczyzn nie udało się uratować.

Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali policjanci pod  nadzorem prokuratora. Droga była zablokowana.

– Ciała obydwu mężczyzn decyzją prokuratora zostały zabezpieczone celem przeprowadzania sekcji. Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie – informuje dalej podkom. Kamola.

 

/źródło:KWP Lublin/