Dęblin: MZGK poszukuje pracownika

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Dęblinie poszukuje pracownika. Sprawdź jakie wymagania należy spełnić, aby otrzymać tę pracę.

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Dęblinie poszukuje pracownika na stanowisko monter wodno-kanalizacyjny. Kandydaci na złożenie swoich ofert mają czas do środy, 10.02.2021 r. do godziny 10:00 (liczy się data wpływu do Spółki). Dokumenty należy dostarczyć na adres: MZGK Spółka z o.o. ul. Towarowa 2D, 08-530 Dęblin.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: wykonywanie prac związanych z budową przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych; usuwanie awarii wodociągowych i kanalizacyjnych; montaż wodomierzy, przepływomierzy; wykonywanie prac montażowych na sieciach i przyłączach wodociągowych i kanalizacyjnych.

MZGK od kandydatów wymaga wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego oraz doświadczenia zawodowego w wymiarze co najmniej rocznego stażu pracy w firmie zajmującej się pracami budowlanymi. Mile widziane będzie prawo jazdy kat. B.

Spółka oferuje umowę o pracę na pełen etat.

Szczegółowe informacje o naborze oraz wykaz niezbędnych dokumentów można znaleźć TUTAJ.