Puławy: Spowodował wypadek. W organizmie miał 2 promile

Puławscy policjanci zatrzymali 46-latka, który kierując volvo najechał na tył toyoty. Siła uderzenia była tak duża, że oba pojazdy wypadły z drogi. Wskutek wypadku z obrażeniami ciała do szpitala trafił kierowca toyoty i jego pasażerka. Sprawcy wypadku nic się nie stało. Policjanci ustalili, że miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło wczoraj (07.11.) po godzinie 17 w miejscowości Bartłomiejowice w gminie Wąwolnica. Pracujący na miejscy zdarzenia policjanci z puławskiej drogówki ustalili, że kierujący volvo 46-letni mieszkaniec gm. Wąwolnica jadąc w kierunku Rąblowa najechał nagle na tył toyoty. Wskutek zderzenia się pojazdów auta wypadły z drogi.

Toyotą podróżował kierowca wraz z pasażerką. Obydwoje mieszkańcy Puław z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Sprawcy wypadku nic się nie stało. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie. 46-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce może liczyć się z surowymi konsekwencjami nieodpowiedzialnego zachowania, bowiem odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości ale także za spowodowanie wypadku.

/inf. podkom. Anna Kamola/fot.poglądowe/