Dęblin: Prezes MZGK wydał komunikat w związku z SARS-CoV-2

Prezes Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Dęblinie apeluje o ograniczenie osobistych wizyt w siedzibie MZGK i załatwianie spraw drogą telefoniczną lub elektroniczną.

W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie całego kraju oraz w naszym powiecie, Tomasz Bobrowski Prezes Zarządu MZGK w Dęblinie w wydanym komunikacie zaapelował o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie MZGK do spraw pilnych.

– Z powodu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie całego kraju, mając na względzie troskę o zdrowie naszych Pracowników a także Klientów uprzejmie proszę o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie MZGK Sp. z o.o. do spraw absolutnie pilnych, których załatwienie poprzez kontakt bezpośredni jest nieodzowne – czytamy w komunikacie Tomasza Bobrowskiego, Prezesa Zarządu MZGK w Dęblinie.

Podstawowym zadaniem Spółki jest zapewnienie ciągłości dostaw wody pitnej, odprowadzania ścieków i odbioru odpadów komunalnych i aby te czynności mogły być realizowane niezbędna jest wiedza i doświadczenie naszych Pracowników, zatem w przypadku wystąpienia zakażeń w tej grupie zawodowej lub choćby tylko nałożenia obowiązku kwarantanny, nie będziemy mogli wykonywać tych zadań lub ich standard ulegnie znacznemu obniżeniu z przyczyn od nas niezależnych – wyjaśnia Prezes.

W przypadku konieczności osobistej wizyty w siedzibie Spółki obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa przy pomocy maski albo maseczki oraz dezynfekcja rąk płynem znajdującym się przy wejściu do budynku Spółki.

– Proponuję załatwianie spraw drogą telefoniczną lub elektroniczną. Zachęcam także do dokonywania czynności płatniczych używając usług płatności elektronicznej – czytamy dalej w komunikacie.

Wykaz dostępnych numerów telefonów i adresów e-mail:

Biuro Obsługi Klienta: tel. 81 883 36 25, e mail: bok@mzgk.pl

Sekretariat: tel. 81 883 01 03, e-mail: mzgk@mzgk.pl

Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych: tel. 81 883 25 50, e-mail: zuk@mzgk.pl

Zakład Wodociągów i Kanalizacji: tel. 81 883 05 90, e-mail: zwik@mzgk.pl

/inf.MZGK/