Dęblin: Olga Rayska w Dzień Dobry TVN opowie o nowej roli (zdjęcia)

W niedzielny poranek gościem w programie Dzień Dobry TVN będzie Olga Rayska. Pochodząca z Dęblina młoda aktorka opowie widzom o serialu “Usta Usta”, w którym gra jedną z bliźniaczek – Zuzię.

Serial “Usta Usta” powraca na antenę TVN po 10 latach. W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów – Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojtka Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia.

W projekcie bierze także udział dęblinianka – Olga Rayska, obecnie studentka Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. W serialu gra Zuzię, jedną z bliźniaczek.

– Bacznie obserwuję zawodowych aktorów w pracy, w działaniu, podziwiam ich pomysłowość i gotowość. Jest to dla mnie ogromna radość i zaszczyt. Jako że wciąż studiuję – skończyłam drugi rok aktorstwa w PWSFTviT – i nie mam tak dużego doświadczenia, miewam wątpliwości, czy wykonuję moją pracę odpowiednio. Dzięki ekipie, czuję się zaopiekowana. Nigdy nie jestem pozostawiona sama sobie, dostaję wsparcie, ciepło, ale również przestrzeń na własne inicjatywy i drobne błędy. Moje pytania nigdy nie są pozostawiane bez odpowiedzi. Dążymy do wspólnego celu. Jestem wdzięczna, bo mogę wynieść z tej pracy dużo więcej niż satysfakcję z wypowiedzenia kilku kwestii i dobrą kawę z barbusa – mówi Olga Rayska. – Atmosfera na planie jest bardzo pozytywna i profesjonalna, czyli idealna do niezwykle dla mnie ważnego rozwoju – podkreśla.

O swojej roli oraz o samym serialu “Usta Usta” opowie 13 września o godzinie 10.45, w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN. Natomiast emisja serialu odbywa się w każdą niedzielę o 21.30 na stacji TVN.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do oglądania serialu oraz dzisiejszego Dzień Dobry TVN z udziałem Olgi Rayskiej.

fot. TVN/Piotr Litwic.