Zakończenie roku w ZSZ nr 1 w Dęblinie (zdjęcia)

W piątek 26 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/ 2020. W tym roku nie było apelu, na którym wszyscy mogliby się pożegnać z nauczycielami, kolegami i koleżankami, wychowawcami, nie było uścisków i nadmiaru wzruszeń, nie było występów.

Uczniowie przestrzegając procedur bezpieczeństwa związanych z COVID-19 obowiązującymi w szkole, spotkali się z wychowawcami klas i udali do wyznaczonych sal lekcyjnych, aby odebrać wymarzone i ciężko wypracowane świadectwa. Uczniowie odbierali świadectwa, dyplomy, podziękowania i nagrody.

Mijający rok szkolny zapadnie wszystkim na zawsze w pamięci. Czas zdalnego nauczania, licznych ograniczeń, konieczność przestawienia się na zupełnie inny sposób zdobywania wiedzy i umiejętności zakończył się sukcesem.

W Zespole Szkół Zawodowych nr 1, 18 uczniów uzyskało świadectwa z wyróżnieniem ze średnią powyżej 4,75. Najwyższa średnia w szkole w tym roku wyniosła 5,3. Wielu uczniów odebrało nagrody. Należały do nich m.in. nagrody ufundowane przez Starostę Powiatu Ryckiego, które uczniowie odbierali z rąk dyrektor i nagrody szkolne za osiągnięcia w nauce, 100 % frekwencję, reprezentowanie szkoły na zewnątrz.

Ten rok szkolny był wyjątkowy dla wszystkich uczniów, jak i nauczycieli, więc zakończenie roku szkolnego też na długie lata zapamiętamy wszyscy.

Życzymy wszystkim udanych i radosnych wakacji. Spędzajcie je wesoło i bezpiecznie przestrzegając zasad związanych z COVID-19.

Miejmy nadzieję, że do zobaczenia we wrześniu w murach naszej szkoły.

/inf., fot. ZSZ nr 1/