Pilne! Potrącenie rowerzystki przy stacji paliw Orlen w Dęblinie. Droga zablokowana (zdjęcia) / AKTUALIZACJA

We wtorek na skrzyżowaniu ul. 15 P.P. “Wilków” i Stężyckiej w Dęblinie doszło do potrącenia rowerzystki. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 10.00 w pobliżu stacji paliw Orlen i Cmentarza Komunalnego w Dęblinie. Na skrzyżowaniu ulic 15 P.P. “Wilków” i Stężyckiej rowerzystka została potrącona przez samochód ciężarowy.

– Jechałam od strony mostu na Orlen, zatankować samochód. Ta pani jechała rowerem od strony Stężycy w stronę Kauflandu. Zdążyłam przed nią skręcić na stację bo była jeszcze daleko. Po chwili, kiedy dojechałam na stację usłyszałam jak walnął samochód i z tylu ktoś z samochodu trąbił, żeby go powiadomić. Zatrzymał się. Ten pan wyszedł i zaczął machać rękami, że nie wie jak się to stało – relacjonuje Pani Beata, świadek zdarzenia.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, policję i straż pożarną. Poszkodowaną przetransportowano do szpitala.

Droga w okolicy zdarzenia jest nieprzejezdna. Możliwy jest przejazd od strony mostu w kierunku centrum miasta oraz z ul. Stężyckiej w kierunku mostu. Objazdy dla samochodów jadących od strony “miasta” wytyczono za Cmentarzem Komunalnym, przez osiedle Wiślana-Żwica. Natomiast jadący od strony ul. Stężyckiej mogą pojechać w stronę mostu na Wiśle i zawrócić. Dla samochodów ciężarowych policja sugeruje przejazd ul. Towarową i Wiślaną. Od strony ul. Stężyckiej ulicami Wiślana i Towarowa.


AKTUALIZACJA  godz. 13.40

Na drodze przywrócono normalny ruch pojazdów.