Długi weekend z Kolejami Mazowieckimi

W związku z długim weekendem czerwcowym Koleje Mazowieckie wydłużą czas obowiązywania oferty Bilet Wycieczkowy.

Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” informuje, że przy przejazdach na podstawie Biletów Wycieczkowych w pociągach uruchamianych przez Koleje Mazowieckie 12 czerwca 2020 r. (piątek) należy traktować jako dzień wolny od pracy. Oznacza to, że oferta Bilet Wycieczkowy obowiązuje w terminie od 10 czerwca 2020 r. (środa) od godz. 18:00 do 14 czerwca 2020 r. (niedziela) do godz. 24:00.

Na podstawie biletu wycieczkowego będzie można korzystać z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich w relacji do 200 km. Termin ważności biletu wycieczkowego „tam” lub „tam i z powrotem” (bez względu na odległość) wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24:00 terminu ważności biletu.

Bilet wycieczkowy wydaje się na przejazd „tam” lub „tam i z powrotem” zgodnie z Załącznikiem do TP-KM z zastosowaniem Tabeli opłat za bilety wycieczkowe (Tabela nr 13).

Koleją do Kultury z Biletem Wycieczkowym

Długi weekend to okazja do odwiedzenia placówek kultury, które stopniowo otwierają się po okresie zamknięcia podczas pandemii. Z biletem KM, także z Biletem Wycieczkowym, w placówkach partnerskich akcji Koleją do Kultury otrzymamy zniżki. Partnerami akcji jest między innymi Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, Muzeum Wsi Radomskiej, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, Stacja Muzeum oraz Stacja Muzeum Sochaczew, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku.

/inf.KM/