Wpadek na S17. Zamknięte pasy ruchu w kierunku Lublina (fot./wideo)

W niedzielę popołudniu na drodze S17 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Po zderzeniu dwóch aut występują duże utrudnienia w ruchu.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Renault doszło w niedzielę po godzinie 16.00 w okolicy miejscowości Skrudki w powiecie puławskim, w pobliżu węzła Skrudki.

– Auta jechały pasami ruchu w kierunku Lublina. Kierowca renault megane najechał na tył renault laguny, którym kierował 56-letni mężczyzna – informuje podkom. Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowy KPP Puławy. Jedno z aut dachowało.

Na miejsce wezwano straż pożarną, zespoły ratownictwa medycznego oraz policję. Zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym do szpitala przetransportowano 45-letniego mężczyznę, kierowcę renault megan.

Droga w kierunku Lublina jest zamknięta. Na miejscu wypadku policja prowadzi czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Policja wyznaczyła objazd w kierunku miejscowości Skrudki, następnie na starą trasę DK17. Utrudnienia mogą potrwać do około godziny 18.00.

/wideo: czytelnik/fot. czytelnik Lublin112/