Dwaj poszukiwani bracia i narkotyki

Dwaj mieszkańcy Puław zostali zatrzymani jako osoby poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo, kryminalni znaleźli przy jednym z nich susz marihuany, a w domu amfetaminę.

Kilka dni temu, policjanci zajmujący się poszukiwaniami uzyskali informację, że w Puławach pojawił się 23-letni mężczyzna, poszukiwany przez puławski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Realizując czynności poszukiwawcze, funkcjonariusze zatrzymali go, gdy próbował wymknąć się niepostrzeżenie z mieszkania. Podczas zatrzymania okazało się, że 23-latek miał przy sobie susz marihuany.

W związku z tym, policjanci udali się do jego mieszkania na przeszukanie. Zatrzymany mężczyzna bardzo zdenerwował się tym faktem. Policjanci podejrzewali, że ma to związek z posiadanymi przez niego środkami odurzającymi. Po wejściu do środka, okazało się, że nie tylko substancje zabronione są przyczyną zdenerwowania puławianina. W mieszkaniu przebywał bowiem jego 25-letni brat, od niedawna również poszukiwany. Tym sposobem, obaj bracia trafili do zakładu karnego, gdzie spędzą najbliższe miesiące.

Młodszy z nich zdążył jeszcze usłyszeć zarzuty posiadania środka odurzającego oraz substancji psychotropowej, za grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/inf. KPP Puławy/E.R.K/