Jakub Wójcik z ZSZ nr 1 w Dęblinie zdobył III miejsce w XI Międzynarodowym Konkursie Artystycznym (zdjęcia)

Uczeń z klasy I Technikum Informatycznego Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, Jakub Wójcik, został laureatem III miejsca edycji fotograficznej XI Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka pt. “Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”, za temat „Natura”. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w sobotę, 29 lutego w auli Liceum Ogólnokształcącego w Turku.

Opiekunem Jakuba ze strony szkoły była Małgorzata Radomska, wychowawca i bibliotekarka ZSZ nr 1, która wytypowała go do udziału oraz czuwała nad wyborem zdjęć.

– Jest to dla nas ogromny powód do dumy, ponieważ do edycji fotograficznej XI Międzynarodowego Konkursu Artystycznego wpłynęło aż 272 prace fotograficzne z Polski, Białorusi i Stanów Zjednoczonych. Miło było usłyszeć, że uczeń Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie stanął na podium i zdobył jedną z głównych nagród – mówi Małgorzata Radomska.

Jako podsumowanie konkursu jury konkursowe wyrazili opinię, że uczestnicy wykazali się ogromną wrażliwością, talentem oraz dojrzałością.

– Naszemu laureatowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w promowaniu swojego talentu oraz dobrego imienia szkoły – dodaje Radomska.

fot. ZSZ nr 1/inf. Małgorzata Radomska