Muzeum Sił Powietrznych bierze udział w IV edycji kampanii Koleją do Kultury. Sprawdź, gdzie jeszcze dostaniesz zniżkę

Nie wyrzucaj biletu na pociąg Kolei Mazowieckich – może się przydać podczas wizyty w jednej z placówek kulturalnych, które przyłączyły do się kolejnej edycji kampanii Kolei Mazowieckich Koleją do Kultury.

Zasada korzystania jest prosta: każdy, kto zachowa bilet Kolei Mazowieckich i okaże go w kasie biorącej udział w kampanii placówki, otrzyma specjalną zniżkę. Wśród partnerów kampanii jest już 20 placówek kulturalnych Mazowsza i dołączają nowe.

Dziś z biletem na pociąg Kolei Mazowieckich można dostać zniżkę w takich placówkach jak: warszawskie Muzeum Niepodległości, Muzeum ziemi Błońskiej w Błoniu, Muzeum Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej, radomskie Muzeum im. Jacka Malczewskiego oraz Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach, Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego w Otrębusach, Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Mazowiecki Instytut Kultury, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, warszawskie Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza, Stacja Muzeum i Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie, Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie, Teatr Ochoty w Warszawie, ciechanowskie Muzeum Szlachty Mazowieckiej, Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie oraz Muzeum Mazowieckie w Płocku.

Zapraszamy na stronę dedykowaną akcji: www.dokultury.mazowieckie.com.pl, gdzie można znaleźć listę partnerskich placówek oraz wysokość oferowanej zniżki.

IV edycja akcji potrwa do końca roku.

(wideo: KM)