Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny „Zima w obiektywie”

Gabriela Leśko, Emilia Lipiec oraz Sebastian Wnuk zostali laureatami konkursu fotograficznego z cyklu “Cztery pory roku w obiektywie”. Konkurs zorganizowano po raz drugi w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie.

Do konkursu, zorganizowanego z inicjatywy samorządu uczniowskiego, zgłoszono kilkadziesiąt prac. Jak zapewnia jury, wytypowanie zwycięzcy było nie lada wyzwaniem. Po długotrwałych obradach, komisja w skład której wchodzili zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, uznała za najlepsze prace trzech uczniów z klasy ITG5 – Gabrieli Leśko, Emilli Lipiec oraz Sebastiana Wnuka.

Laureaci konkursu, oprócz pamiątkowych dyplomów, otrzymali także nagrody. Prace konkursowe uczniów można podziwiać na wystawie na szkolnym korytarzu.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni uczniów, rozpowszechnianie idei fotografowania jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie zainteresowań naturą. – Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, już niebawem w kolejnym konkursie „Wiosna w obiektywie” – mówi Daria Madejska, nauczycielka ZSZ nr 2.

(fot.,inf.Daria Madejska)