28. Finał WOŚP w Stężycy

Gminny Ośrodek Kultury w Stężycy zaprasza na 28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 12 stycznia 2020!

W Stężycy będzie się działo! Fantastyczne przedmioty do wylicytowania, pokaz pierwszej pomocy, występy od przedszkolaka do seniora – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na tych, którzy przyjdą w najbliższą niedzielę na stężycki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, po raz 17. organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury na czele z Grażyną Kurek.

Na scenie Wyspy Wisła występować będą wszystkie pokolenia artystów z gminy Stężyca, podczas licytacji do zdobycia będą między innymi niespodzianki od gwiazd dużego ekranu, karnety na pływalnię w Rykach, vouchery (między innymi do kosmetyczki Anny Drachal,, na zabiegi i masaże w Esculapie czy na paintball), a Pracownia Tortów Artystycznych „Sweet” przygotowała coś… słodkiego. Przed budynkiem Wyspy będzie można wsiąść do karetki pogotowia i wozu strażackiego, a wewnątrz zmierzyć poziom cukru i ciśnienia, wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy, a chętni będą mogli zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku.

To wszystko rozpocznie się na Wyspie Wisła już o godzinie 15:00. Wcześniej, bo już o 9:00 dla WOŚP zaczną „grać” wędkarze z Koła PZW w Stężycy i „Czystej Wody” z Ryk, którzy będą wędkować na Łasze. O 13:30 twardziele z Nieformalnego Klubu Morsa „Z Łabędziem Być” zanurzą się w lodowatej wodzie.

Tego dnia aż 30 wolontariuszy wyruszy na zbiórkę uliczną.

W programie:
– od rana 30 Wolontariuszy wyruszy na zbiórkę uliczną na terenie Gminy Stężyca
– godz. 13:30 Morsowanie dla WOŚP z Nieformalnym Klubem Morsa “Z łabędziem być”
– godzina 15:00 – Wyspa Wisła
• Występy młodszych i starszych – dla każdego coś dobrego oraz inne wydarzenia towarzyszące
• Licytacje gadżetów WOŚP oraz innych atrakcyjnych przedmiotów

Przyjdź, bądź z nami, bo warto pomagać!

ZAPRASZAMY!!!