Kobieca Niedziela – Targi Relaks Zakupy. W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 gości! (zdjęcia)

Piąta edycja Kobieciej Niedzieli odbyła się w niedzielę 8 grudnia w Talarii Resort&SPA w Trojanowie. Niezmiennie targi organizowane były z myślą o kobietach, aby mogły oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić czas w miłym i inspirującym towarzystwie.

Kobieca Niedziela 5 edycja była idealną okazją do zakupu prezentów dla najbliższych, chwilą wytchnienia i czasem na pomyślenie o sobie. Każdy z uczestników został przywitany lampką szampana. Przekrój wystawców był ogromny. Były stanowiska z naturalnymi kosmetykami oraz znanych światowych marek, olejkami eterycznymi, sukniami wieczorowymi, ręcznie robioną biżuterią, świecami sojowymi, ręcznie dzierganymi czapkami czy odzieżą sportową. Ponadto Panie wzięły udział w inspirujących warsztatach z Izabelą Krawczyk,  która jest  dyplomowanym Coachem Zdrowia i Trenerem Warsztatów Umiejętności Psychospołecznych –  Moc Kobiety – myśli, spokój, radość.

W Targach wzięło udział ponad 300 gości! To kolejny rekord ilości osób, które wzięły udział w Kobiecej Niedzieli.

– Dziękujemy za tak duże zainteresowanie eventem!  Daje nam to energię i motywację do dalszego działania! – mówi Ewelina Jagiełło, organizatorka Kobieciej Niedzieli.

Poza zakupami można było skorzystać z porad braffiterki, aby dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza, zrobić darmowy manicure hybrydowy, piękny makijaż, poznać trendy fryzjerskie na zbliżający się Nowy Rok oraz ułożyć fryzurę. Atrakcji było bardzo dużo, wystarczająco na cały dzień.

Wśród tych wszystkich niesamowitych atrakcji na wszystkich czekała pyszna kawa oraz słodkości przygotowane przez Panią Katarzynę Wiśniewską (Pracownia Tortów Artystycznych SWEET).

– Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom za udział, zaangażowanie i pracę podczas piątej edycji Kobiecej Niedzieli. Stanowiska wyglądały przepięknie! Każdy stworzył u siebie świąteczny klimat dzięki czemu całość eventu była wręcz magiczna – podkreślają Ewelina Jagiełło i Monika Smrokowska, organizatorki Kobiecej Niedzieli.

Dodatkową atrakcją było losowanie nagród. Brały w nim udział wszystkie bilety zakupione przy wejściu na wydarzenie. Nagrodą był m.in. 2-dniowy pobyt w Talaria Resort&SPA, pakiety kosmetyków czy vouchery na zabiegi kosmetyczne. – Oprócz wystawców przekazujących do losowania swoje produkty i vouchery na usługi dołączyły do nas firmy nie uczestniczące w Targach, które również podarowały dla naszych Pań super prezenty: Studio Urody Wioletta Cichecka – Dęblin, Wyspa Wisła – Stężyca, Miód Lawenda – Biardy, Pływalnia Powiatowa w Rykach, Sushi Garden – Puławy, Hotel Sulbin oraz Central Park Bistro – Puławy – mówi Ewelina Jagiełło.

Kolejna edycja planowana jest na wiosnę, wszystkie informacje na bieżąco są umieszczane na Facebooku Kobiecej Niedzieli.