Warning: Creating default object from empty value in /home/pasikur/ftp/wp/wp-content/plugins/final-tiles-grid-gallery-lite/lib/db-class.php on line 154
Puławy: Przypadkowi przechodnie uratowali życie 29-latka – Dęblin News – Dębliński Portal Informacyjny

Puławy: Przypadkowi przechodnie uratowali życie 29-latka

Czterech przechodniów uratowało 29- latka, który targną się na własne życie. Mężczyzna trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W czwartek późnym wieczorem dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie jednej z posesji w Puławach, mężczyzna usiłował popełnić samobójstwo. Jak się okazało, pomocy udzielili mu przypadkowi świadkowie.

Z ustaleń policjantów wynika, że 29-letni mężczyzna, z powodów osobistych wybiegł z domu i na podwórku usiłował odebrać sobie życie. Zauważyli to przechodzący ulicą czterej mężczyźni, którzy natychmiast zareagowali. Dwóch z nich szybko weszło na kilkumetrowe drzewo i odcięło mężczyznę. Po ułożeniu mężczyzny na ziemi, natychmiast podjęli czynności ratownicze, które kontynuowali do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

Ich działania okazały się skuteczne i mężczyzna odzyskał przytomność. Został przewieziony do szpitala celem dalszej hospitalizacji. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

(inf. E.R.K)