Komendant Powiatowy Policji zaprasza na debatę społeczną

W piątek, 29 listopada  o godzinie 15.00 w Sali Konferencji Urzędu Miasta w Dęblinie odbędzie się debata społeczna mieszkańców Dęblina i powiatu ryckiego z policją w sprawie podniesienia bezpieczeństwa osób starszych.

Będzie to kolejna debata z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ”. Spotkanie będzie także podsumowaniem wniosków i postulatów przekazanych policji na debacie, jaka odbyła się w czerwcu tego roku. W panelu oprócz przedstawicieli policji udział wezmą przedstawiciele Urzędu Miasta w Dęblinie, oraz zaproszeni goście.

– Spotkanie ma na celu podniesienie świadomości osób starszych poprzez przybliżenie metod działania sprawców oszustw oraz zapoznanie z nowymi narzędziami informatycznymi wpływającymi na poprawę bezpieczeństwa – mówi insp. Kazimierz Kula, Komendant Powiatowy Policji w Rykach. – Debata ma celu zachęcenie uczestników do dyskusji nie tylko na wskazane zagadnienia. Będzie też doskonałą okazją podzielenia się swoimi sugestiami i spostrzeżeniami w kwestii poprawy bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy – podkreśla.

(fot. poglądowe)