Turniej piłkarski SNAJPER CUP 2019

Zawodnicy z sekcji piłki nożnej Lotniczej Akademii Wojskowej wzięli udział w towarzyskim turnieju halowym SNAJPER CUP 2019. Zawody odbyły się w sobotę 16 listopada w Woli Łaskarzewskiej.

Turniej przez dęblińskich zawodników został potraktowany jako część przygotowań do startu w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego 2019/2020 w futsalu, które rozpoczną się już w grudniu. Zmagania w fazie grupowej podopieczni Damiana Dzido zakończyli z siedmioma punktami. W czterech meczach zdobyli 9, a stracić tylko 3 gole. Pozwoliło to na awans do półfinału z drugiego miejsca w grupie.  Po bardzo zaciętym i pełnym zaangażowania meczu półfinałowym dęblińscy akademicy wywalczyli awans.

W finale po regulaminowym czasie gry na tablicy wyników widniało 1:1. W rzutach karnych zawodnicy z Dęblina ulegli jednak drużynie FC URSUS. Zawodnicy z sekcji piłki nożnej Lotniczej Akademii Wojskowej turniej SNAJPER CUP 2019 zakończyli na drugim miejscu. Tytuł najlepszego bramkarza turnieju zdobył Norbert Roczkowski.

Akademicy wystąpili w składzie:

Norbert Roczkowski
Michał Sajewicz
Michał Lubański
Wojciech Krzempek
Jakub Duszeńko
Krystian Ciesielski
Damian Karasiński
Mateusz Gorzkowski

/inf., zdj. OSK LAW/