Śmiertelny wypadek na DK48 między Dęblinem a Kozienicami (zdjęcia). Aktualizacja

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło na DK48 w miejscowości Janików-Folwark, koło Kozienic. Zginął kierowca BMW.

Do wypadku doszło w czwartek, 14 listopada około godziny 19.00 na DK48 w miejscowości Janików-Folwark koło Kozienic. Według nieoficjalnych informacji kierowca BMW mógł nie dostosować prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Prawdopodobnie kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

– Obecnie trasa jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują wszystkie służby. Policja wyznaczyła objazdy – informuje Ilona Tarczyńska z KPP w Kozienicach.

AKTUALIZACJA 15.11.19.

Jak informuje policja, kierowcą BMW był 19-letni mężczyzna z powiatu kozienickiego. – Jechał z Kozienic w kierunku Dęblina. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w miejscowości Janików-Folwark na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas, do rowu i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu – informuje Ilona Tarczyńska z KPP w Kozienicach.

Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana. Ruch odbywał się wyznaczonymi przez policję objazdami. Na miejscu tragicznego wypadku do późnych godzin nocnych pracowała policja, prokurator, straż pożarna.

/zdj. Dęblin News/KPP Kozienice/