“Czwórka” walczy o remont świetlicy

Szkoła Podstawowa nr 4 w Dęblinie bierze udział w ogólnopolskim konkursie “Się gra się ma…Bezpieczny Playroom!” ogłoszonym przez firmę Advalue. Jest o co walczyć – główną nagrodą jest remont świetlicy. Nagrodzone zostaną placówki, które otrzymają największą ilość głosów. Konkurs trwa do 28 listopada.

Do świetlicy szkolnej przy Szkole Podstawowej nr4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Dęblinie uczęszcza 120 uczniów. Dzięki staraniom wychowawców pobyt na świetlicy to czas spędzony kreatywnie i w miłej atmosferze. Dzieci mają zapewnione ciekawe zajęcia, gry i konkursy. – Mimo wielu pomysłów na pewno byłoby jeszcze ciekawiej, gdybyśmy mogli poszerzyć ofertę naszej świetlicy np. o gry planszowe lub inne pomoce – zapewniają wychowawcy.

W konkursie “Się gra się ma…Bezpieczny Playroom!” zgłoszone świetlice szkolne mogą wygrać m.in. wyposażenie świetlicy, ciekawe gadżety. Trzy placówki, które otrzymają największą ilość głosów wygrają nagrodę główną, którą jest remont świetlicy.

Każdy z nas może pomóc Szkole Podstawowej nr 4 zdobyć jedną z nagród oddając codziennie swój głos pod podanym poniżej linkiem:

https://www.siegrasiema.com/swietlice/376

Zachęcamy do głosowania!

(fot. poglądowe)