Renault i fiat zderzyły się bokami

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze K12, między Bronowicami a Kajetanowem. Zderzyły się dwa samochody osobowe, marki Renault i Fiat. Na szczęście, skończyło się na ogólnych potłuczeniach osób podróżujących autami.

Do zdarzenia doszło w czwartek. Jak informuje policja, kierujący renault, jadąc drogą K12 z Puław do Zwolnienia, między Bronowicami a Kajetanowem chciał wyprzedzić jadący przed nim samochód. Wyjechał częściowo zza poprzedzającego go pojazdu i w tym momencie zderzył się z fiatem, który nadjechał od strony Zwolenia. Samochody zderzyły się bokami tak mocno, że początkowo świadkowie, którzy powiadomili służby, byli przekonani, że kierowcom nie uda się samodzielnie opuścić pojazdów.

Samochodem renault kierował 67-latek z gminy Kurów. Zarówno jemu jak i trzem osobom, które z nim jechały nic groźnego się nie stało. Kierowca fiata, 20-latek z gminy Puławy również nie doznał poważnych obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Działania policjantów polegały również na kierowaniu ruchem i zabezpieczaniu miejsca zdarzenia podczas usuwania skutków kolizji.

(inf. KPP Puławy/E.R.K)