Dęblin: Trwa Pierwszy Zlot Food Trucków (zdjęcia)

Dziś na parking przy Urzędzie Miasta przyjechały bary na kółkach serwujące potrawy kuchni z czterech stron świata.

W programie zlotu są takie atrakcje jak: konkurs jedzenia na czas, strefa piwa rzemieślniczego, strefa DJ z muzyką elektroniczną, dmuchańce, strefa dla najmłodszych, konkurs na najlepszego food trucka, panele tematyczne związane ze street food’em.

W sobotę mobilne kuchnie będą serwować potrawy do godziny 22.00. Ci, którzy nie zdążą dziś odwiedzić zlotu mają szansę na to jeszcze jutro od godziny 12.00 do 20.00.

W niedzielę o godzinie 16:00 rozpocznie się konkurs jedzenia na czas.
Chętnych do udziału w konkursie organizatorzy wydarzenia zapraszają już dziś do swojego punktu “dowodzenia wszechświatem”, czyli namiotu z piwem. Aby wziąć udział w konkursie należy mieć ukończone 18 lat oraz wyrazić zgodę na ewentualne zamieszczenie swojego wizerunku na stronie organizatora i wydarzenia.

– Kto podejmie się tego wyzwania wygrywa dożywotni szacunek na dzielnicy, tytuł “NAJWIĘKSZEGO ŻARŁOKA W DĘBLINIE” oraz vouchery na darmową szamę z trucków! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

A zaraz po “wielkim starciu gigantów”, około godziny 17:00, odbędzie się panel dyskusyjny na temat “Kultury Street Food’u”.