Good Morning, Dęblin wyróżnione w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2019

Wczoraj podczas X Lubelskiej Gali Turystyki Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie otrzymało dwa wyróżnienia w konkursie organizowanym przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną na “Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2019”.

Muzeum Sił Powietrznych otrzymało wyróżnienia w kategorii obiekt – Muzeum oraz wydarzenie – Good Morning, Dęblin (wyróżnienie specjalne).

Good Morning, Dęblin 2019, fot. DN

– Jesteśmy zadowoleni. Nagroda specjalna dla pikniku to wyraźne dostrzeżenie tego wydarzenia, szczególnie, że była to pierwsza edycja. To znak, że piknik został zauważony. A jego organizacja , przebieg i rezultat wysoko oceniony. Dla nas ta nagroda daje asumpt do zdobycia partnerów wydarzenia i wzbogacenia programu. Kapituła konkursowa oceniała także perspektywę rozwoju wydarzenia w przyszłym roku i latach następnych – podkreśla Malwina Markiewicz, Kierownik Działu Marketingu i Wydawnictw MSP.

Na podium konkursowym stanęły: Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu zdobywając I miejsce, Poleski Park Narodowy za Magiczne Spotkania z Kulturą na II miejscu, trzecie miejsce zdobyły Międzynarodowe Zawody Balonowe w Nałęczowie.

Zawody Balonowe w Nałęczowie, fot. DN

Rekomendację do Złotego Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystyki dostało Muzeum Wsi Lubelskiej.

(inf., fot. wyróżniające MSP)