Reprezentacja OPS w Dęblinie wywalczyła III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej

Siatkarze Ośrodka Pomocy Społecznej w Dęblinie, z dyrektor Moniką Kośmińską na czele, zdobyli III miejsce podczas VI Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Jednostek Organizacyjnych Pomocy Społecznej Województwa Lubelskiego.

Turniej rozegrano w sobotę rano (21.09) w hali sportowej Zespołu Szkół i Przedszkola w Tarnawatce. W sumie w VI Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Jednostek Organizacyjnych Pomocy Społecznej Województwa Lubelskiego wzięło udział dziewięć drużyn. I miejsce zajęli urzędnicy z Krasnegostawu, II miejsce reprezentacja ze Świdnika. 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni. To była świetna zabawa a przede wszystkim integracja pracowników – podkreśla Monika Kośmińska, dyrektor OPS w Dęblinie. Drużyna trenowała już od czerwca. – Bardzo się cieszę, że oprócz naszej trudnej pracy znajdujemy czas na sport. Turniej dla nas to też możliwość spotkania się z innymi pracownikami OPS z województwa. Jest moc i jest super – nie kryje radości Monika Kośmińska. Zdobyty puchar zostanie wyeksponowany w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Dęblinie.

Reprezentacja Ośrodka Pomocy Społecznej w Dęblinie grała w składzie:

Monika Kośmińska, Barbara Górka, Aneta Nowicka, Justyna Staniak, Anna Potyra, Agnieszka Michaluk, Katarzyna Drygałło, Radosław Gadula, Remigiusz Gąsior, Andrzej Błaszczak.

Z trybun kibicowali im: Monika Łysiak, Andrzej Górka.

Gratulujemy!

/fot. Andrzej Górka/