Gabaryty Dęblin wygrały pierwszy mecz w sezonie (zdjęcia/wideo)

Zwycięstwem Gabarytów Dęblin nad drużyną Kadeta Lisów zakończył się czwartkowy mecz w Lisowie. Dęblińscy zawodnicy sezon rozpoczęli obiecująco.

Rozpoczęcie sezonu dla Gabarytów. Nowi ludzie na pokładzie statku pokazali, że pod wodzą dobrego kapitana zawsze sobie poradzą. 17 graczy w tym 4 transferowych nie mogło stracić punktów nawet, gdy do gry wchodzi mocna drużyna Kadeta Lisów.

Teren bardzo nie przyjemny ale ludzie gościnni. Wąskie boisko nie napawało optymizmem ale my wiemy, jak tam zdobywać punkty. Mecz zaczynamy w pełnym skupieniu i po ok 20 minutach wychodzimy na prowadzenie po strzale Michała Imasa. Jak bywa w takich ligach sędzia daje troszkę od siebie i po rzekomym faulu pokazuje na 11 metr.

Mateusz Krupa prawie broni rzut karny ale piłka ładuje w siatce i zabawa zaczyna się od początku. Końcówka 1 połowy szybka kontra i sam na sam z bramkarzem wychodzi Dawid Filipek, który odblokował się w ostatnim sparingu strzelając 3 bramki. Dawid oszukał bramkarza gospodarzy a ten bezradnie łapie go za nogi faulujac . W efekcie 11 metr i czerwień dla Lisowa.

Jak zawsze pewnie do takich sytuacji podchodzi Michał Olek, który zalicza swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. Druga połowa to zmiany niekoniecznie na lepsze. Dużo chaosu i nieprzyjemnej gry. Nawet będąc w przewadze do ostatniej minuty trzeba było walczyć, by wywieźć 3 pkt. Daliśmy radę i wieziemy je do Dęblina

Kadet Lisów -Gabaryty Dęblin 1:2

Bramki:
Michał Imas
Michał Olek

Już w niedzielę o 12.00 w Dęblinie kolejny mecz. Tym razem Górą Puławska bądźcie z nami!

/inf., zdj. Łukasz Węgrzynek/ fanpage UKS Gabaryty Dęblin/