Ścigała go policja. Spowodował wypadek i uciekł z miejsca wypadku (zdjęcia) / AKTUALIZACJA 19.07.2019.

Policjanci poszukują kierowcy, który dziś w Krasnoglinach spowodował kolizję i uciekł z miejsca wypadku. 

AKTUALIZACJA 19.07.2019 / 14:00

Mężczyzna, który wczoraj ok. godziny 14.15 uciekając przed policją spowodował zderzenie z autem osobowym na DK48, po czym opuścił swoje auto i uciekł do lasu w kierunku Bobrownik, nie został odnaleziony.

Funkcjonariusze dysponują rysopisem mężczyzny. Wciąż jest poszukiwany. Na miejscu policja zakończyła działania mające na celu zatrzymanie mężczyzny.


AKTUALIZACJA 18.07.2019 / 16:05

Wciąż trwają poszukiwania mężczyzny, który dziś nie zatrzymał się do kontroli policji, uciekając przed funkcjonariuszami na DK48 w Krasnoglinach uderzył w bok volkswagena. W Dęblinie, Gołębiu, Krasnoglinach, Bobrowniki i okolicach jeżdżą patrole policyjne. W akcji wciąż biorą udział psy tropiące. Policja wykorzystuje także drona z kamerą termowizyjną.


Do zdarzenia doszło około godziny 14.15 w Krasnoglinach na DK48. Kierujący autem osobowym marki Volkswagen zderzył się z drugim autem tej samej marki. Według świadków wypadku kierowca volkswagena na śląskich numerach rejestracyjnych uciekając przed policją uderzył w bok volkswagena skręcającego na prywatną posesję.

Sam zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej i uciekł pieszo do lasu w kierunku Bobrownik.

Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rykach potwierdza relację zdarzeń.

Trwa poszukiwanie sprawcy wypadku. Policja wykorzystuje do tego celu m.in. psa tropiącego.

Na drodze występują utrudnienia w ruchu. Policja przepuszcza pojazdy wahadłowo.