Ponad 220 osób wzięło udział w “Kobiecej Niedzieli” /foto/wideo/

Kieliszek szampana na powitanie dla każdej pani, darmowe usługi kosmetyczek, makijażystek, kącik zabaw dla dzieci, strefa relaksu, losowanie nagród o łącznej wartości ponad 6 tys. zł. To wszystko i jeszcze więcej czekało na panie podczas IV edycji “Kobiecej Niedzieli” w kompleksie rekreacyjnym Wyspa Wisła w Stężycy.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 220 kobiet w różnym wieku. Do dyspozycji pań było 22 wystawców. Na mamy z dziećmi czekali animatorzy i kącik zabaw. Podczas imprezy można było kupić ręcznie wykonaną biżuterię, las w słoju, skorzystać z usług kosmetyczki, brafitterki, makijażystek. Wśród wystawców było również stoisko ze świecami Biosensual, którymi masuje się dłonie, z ubrankami i zabawkami dla dzieci. Na panie czekał kieliszek szampana, kawa, herbata, ciasta.

Ponadto każdy bilet brał udział w losowaniu nagród. – Łączna wartość nagród przekroczyła 6 tys. zł. Wśród losowanych voucherów podarowanych od wystawców “Kobiecej Niedzieli” największą popularnością cieszyły się te z Talarii Resort&SPA w Trojanowie, gdzie były do wylosowania trzy vouchery na Day SPA, każdy o wartości 260zł dla dwóch osób. Plus dwuosobowe kolacje z menu szefa kuchni. Mamy także voucher na makijaż do pani Moniki Wieczorek. Każdy z wystawców przekazał coś od siebie do losowania. Oprócz tego, że można było produkty kupić na stoiskach, to każdy z wystawców przekazał do rozlosowania prezenty – mówi Ewelina Jagiełło, pomysłodawczyni i organizatorka “Kobiecej Niedzieli”.

Podczas wydarzenia można było zarejestrować się w bazie dawców szpiku. Wiele osób wzięło również udział w akcji “Ubrania do oddania” organizacji “Kwiat Kobiecości”. – Organizujemy zbiórkę ubrań takich w jakich już nie chodzimy ale jeszcze komuś się przydadzą, np. w domu dziecka. Dzięki temu, że panie tutaj przyniosły ubrania na Wyspę Wisła za każdy kilogram oddanych ubrań zostanie przekazana jedna złotówka na zakup cytobusa dla Kwiatu Kobiecości. Łączny koszt zakupu cytobusa oscyluje w okolicach miliona złotych ale wiadomo, że każda cegiełka jest ważna – tłumaczy Jagiełło. – Małymi krokami do celu – dodaje.

Zapraszamy do obejrzenia relacji i fotorelacji z IV edycji “Kobiecej Niedzieli”.