Warning: Creating default object from empty value in /home/pasikur/ftp/wp/wp-content/plugins/final-tiles-grid-gallery-lite/lib/db-class.php on line 154
Mistrzowskie bieganie z Biegusiem.pl – Dęblin News – Dębliński Portal Informacyjny

Mistrzowskie bieganie z Biegusiem.pl

111 biegaczy stanęło na starcie 7.Otwartych Mistrzostw w Biegach Przełajowych Grupy Biegusiem.pl. 4 maja Zawodników gościło Ranczo “Kozia Górka” w Rykach. Po raz 4. w zawodach uczestniczyli także biegacze spoza grupy Biegusiem.pl. Kobiety i mężczyźni rywalizowali w 10 kategoriach na dystansie 8700m.

Zanim jednak pobiegli dorośli, w biegach przełajowych w kilku kategoriach wiekowych rywalizowały dzieci. Dla każdego uczestnika czekał medal i słodki upominek. Wyniki biegów dziecięcych podajemy poniżej.

Tuż po 14-tej na ponad ośmiokilometrową trasę biegu ruszyli dorośli. Już po pół godzinie było wiadomo, kto będzie zajmował najwyższe miejsca na podium.
Bieg należy do Grand Prix 2019. Wyniki podajemy poniżej.

Oprócz klasyfikacji Open, grupa Biegusiem.pl wprowadziła również dwie dodatkowe – premię „górską” Fundacji „Solidarni Lokalnie Powiatu Ryckiego”, która była zlokalizowana na jednym ze wzniesień oraz Czas na gaz-gaz na czas z firmą “Traktus” – instalacje gazu płynnego, czyli odrębna klasyfikacja dla ostatnich 400m biegu.

Wyniki biegu (klasyfikacja OPEN):

Kategoria M70

1. Jerzy Hiller z Lublina – Lubelska Grupa Triathlonu

Kategoria M60+

1.Waldemar Brodacki z Puław

2. Stanisław Życki z Dęblina – grupa DSS Orlęta

3. Bogdan Miłek z Puław – grupa Czar bez Miar

Kategoria K60+

1.Ewa Lipska z Ryk – grupa Biegusiem.pl

Kategoria M50 (50-59 lat)

1. Sylwester Wojda z Żelechowa – grupa E.S.K.M.

2. Zbigniew Pietrzyk z Kępy Borzechowskiej – grupa Iskry

3. Stanisław Kupiec z Dęblina – grupa DSS Orlęta

Kategoria K50 (50-59 lat)

1. Renata Sikora z Leśnej Podlaskiej – Zespół Szkół CKR w Leśnej Podlaskiej

2. Maryla Miłek z Puław – grupa Czar bez Miar

3. Barbara Pudło z Lublina – Lubelska Grupa Triathlonu

Kategoria M40 (40-49 lat)

1. Tomasz Skóra ze Skórca – Grupa Biegaczy Skórzec Biega

2. Artur Olek z Ryk – grupa Biegusiem.pl

3. Tomasz Mach z Lublina – Lubelska Grupa Triathlonu

Kategoria K40 (40-49 lat)

1. Eliza Pitura z Lublina – Lubelska Grupa Triathlonu

2. Renata Targońska z Puław – grupa Biegusiem.pl

3. Żaneta Rumińska z Bełżyc – grupa Bełżyce Biegają

Kategoria M30 (30-39lat)

1. Daniel Urbanowski z Warszawy – grupa Dream Run

2. Robert Świecak ze Zwoli Poduchownej – grupa Wilga Garwolin

3. Kamil Wesołowski z Dęblina – grupa DSS Orlęta

Kategoria K30 (30-39lat)

1. Aleksandra Mikucka z Janowa Podlaskiego – grupa Janów Podlaski Team

2. Anna Suwała z Radomia – grupa Biegusiem.pl

3. Weronika Wróblewska z Puław – grupa Biegusiem.pl

Kategoria M20 (18-29 lat)

1. Damian Kądzielewski ze Świdnika

2. Adam Mitura z Zakalewa – grupa Biegusiem.pl

3. Maciej Walasek z Trzcianek – grupa RLTL ZTE Radom

Kategoria K20 (18-29 lat)

1. Anna Tokarzewska z Puław

2. Katarzyna Iwaniuk – Mroczek z Lubartowa – grupa Upadłe Anioły

Wyniki premii górskiej:

kobiety:

1. Aleksandara Mikucka z Janowa Podlaskiego – grupa Janów Podlaski Team

2. Eliza Pitura z Lublina – Lubelska Grupa Triathlonu

3. Renata Targońska z Puław – grupa Biegusiem.pl

4. Żaneta Rumińska z Bełżyc – grupa Bełżyce Biegają

5. Anna Suwała z Radomia – grupa Biegusiem.pl

mężczyźni:

1. Robert Świecak ze Zwoli Poduchownej – grupa Wilga Garwolin

2. Paweł Belka z Ryk – grupa Biegusiem.pl

3. Kamil Wesołowski z Dęblina – grupa DSS Orlęta

4. Daniel Urbanowski z Warszawy – grupa Dream Run

5. Damian Kądzielewski ze Świdnika

Wyniki finish 400 m:

1. Paweł Belka z Ryk – grupa Biegusiem.pl

2. Robert Świecak ze Zwoli Poduchownej – grupa Wilga Garwolin

3. Sławomir Charkot z Dęblina – grupa Biegusiem.pl

Wyniki biegów dzieci:

Bieg przedszkolaka

1. Dominik Anyszek

2. Filip Kaczmarek

3. Dominika Iwanek

Bieg klas 1-2

1. Mieszko Banaszek

2. Mateusz Osial

3. Leon Ślęzak

Bieg klas 3-4

1. Marcin Cąkała

2. Alan Sowa

3. Maciej Miszczak

Bieg klas 5-7

1. Oliwia Charkot

2. Daniel Szuwara

3. Kacper Misiurek