Dęblin walczy o “Podwórko Talentów Nivea”!

Ruszyła piąta edycja konkursu „Podwórko Talentów Nivea”. Również i w tym roku Dęblin ma szansę wygrać jeden z pięciu nowoczesnych placów zabaw. Wartość każdego, to około 250 tys. zł. Wygrana zależy od ilości zebranych głosów. Głosowanie trwa codziennie od 22 kwietnia do 20 czerwca 2019 roku. Pomożecie?   

Firma Nivea po raz kolejny zaprosiła wszystkich do zabawy w budowanie kreatywnych placów zabaw dla dzieci. W poprzednich edycjach akcja cieszyła się w Dęblinie dużym zainteresowaniem. Mimo to nie udało się zająć nagrodzonego miejsca. Tym razem możemy to zmienić. – Zwracamy się do wszystkich mieszkańców oraz sympatyków naszego miasta o wsparcie akcji – apelują pracownicy Urzędu Miasta w Dęblinie.

Jak? Wystarczy założyć konto na stronie: https://podworko.nivea.pl/uzytkownik/logowanie, a następnie każdego dnia, zalogować się i oddać swój głos.

Poniżej krótka instrukcja, jak oddać głos poprzez stronę internetową: www.podworko.nivea.pl :

– krok pierwszy: zarejestruj się na https://podworko.nivea.pl/uzytkownik/logowanie

– krok drugi: odbierz na swoim mailu wiadomość aktywacyjną i kliknij potwierdzenie konta

– krok trzeci: zaloguj się na: https://podworko.nivea.pl/uzytkownik/logowanie i wybierz lokalizację: województwo LUBELSKIE, powiat RYCKI, miasto DĘBLIN

– krok czwarty: KLIKNIJ GŁOSUJ

– krok piąty: GŁOSUJ KAŻDEGO DNIA

Informacja dodatkowa: zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie www.nivea.pl z jednego komputera (adresu IP) można dziennie oddać maksymalnie pięć głosów z pięciu różnych loginów, więc bez obawy możecie głosować całymi rodzinami z jednego komputera.

Można również pobrać darmową aplikację na telefon komórkowy „Podwórko Talentów Nivea”. Wtedy codzienne oddanie głosu jest jeszcze prostsze.

“Podwórko Talentów Nivea”, to nowoczesny plac zabaw podzielony na trzy strefy zainteresowań. Pierwsza przeznaczona jest dla małych naukowców, druga dla sportowców i trzecia dla artystów.

Również i my gorąco zachęcamy do wsparcia naszego miasta w konkursie.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku promocyjnego.